środa, 3 kwietnia 2013

Megalo Meteora

4 komentarze:

Leszeg pisze...

Zdjęcie jest w porządku, ale podpis jekiś nie taki. Duży meteoryt, to był w Czelabińsku, a tutej nic nie niebie nie wybycha:)

Janus pisze...

No dobra. Mialo byc wiecej, a nie ma. O co chodzi? Od dwoch tygodni czekam.
Poza tym jeden to chyba meteoron, a wiecej to meteora. Ale nie wiem, nie znam sie, nie bede udawal Greka.

Yoonson pisze...

Marcinku, olałem robienie zdjęć - zająłem się hodowlą kur.

Remigiusz Piotrowski pisze...

Witam

Występujemy z propozycją wzięcia udziału w projekcie, którego celem jest propagowanie i promocja najlepszych artykułów polskich blogerów zajmujących się szeroko rozumianą kulturą i rozrywką.

Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt, którego celem jest, z jednej strony - informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach; z drugiej strony – pasjonatom tematu, a więc blogerom, dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie przestrzeni działania, na której będą mogli przekazywać innym swój punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką i popularną. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych – a więc kino, teatr, muzyka, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury – to sedno Kulturalnej Szafki.

Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych.
Naszym zdaniem Wasz blog w pełni spełnia wszystkie nasze kryteria dlatego wychodzimy z propozycją podjęcia luźnej współpracy, której zakres polegać będzie na wymianie barterowej:

Ze strony autora bloga oczekujemy:
- Informacji drogą mailową o gotowości wzięcia udziału w projekcie, co równoznaczne będzie z gotowością udostępnienia artykułów (rzecz jasna linkowanych bezpośrednio ze strony danego bloga)
- Informacji drogą mailową w przypadku, jeśli autor zechce polecić nam któryś ze swych opublikowanych lub dotąd nieopublikowanych artykułów.

Z naszej strony zapewniamy:
- Promocję (bezpłatną!) bloga i treści na nim zawieranych (niemal wszystkie informacje udostępniane czytelnikom Kulturalnej Szafki podawane są w formie postów zawierających link do strony źródłowej – Waszego bloga – oraz wybranego fragmentu danego artykułu, np. leadu).
- Możliwość uczestniczenia w projekcie, którego celem jest udostępnienie odbiorcom najlepszych polskich blogów Możliwość stron tematycznych.
- Możliwość dotarcia, dzięki naszej działalności (w tym prowadzonych przez nas kampanii reklamowych na łamach Facebooka) do szerszego grona odbiorców.

Zaplanowaliśmy (początek już w czerwcu 2013 r.) intensywną kampanię reklamową Kulturalnej Szafki, której zasięg obejmie polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Innymi słowy – będzie o nas głośno.

Teksty wysyłajcie na adres remek@klubszafa.pl (na końcu artykułu prosimy dodać informację mówiącą o tym, że jesteście autorami tekstu. Pamiętajcie również o jego podpisaniu). Czekamy na Was 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Z poważaniem
- Redakcja FanPage Kulturalna Szafka
remek@klubszafa.pl